Lietuvos Respublikos APLINKOS MINISTERIJA Kauno regiono aplinkos apsaugos departamentas

Naujienos

ĮSIGALIOJO NAUJI PROFESIONALIOS MEDŽIOKLĖS PLOTŲ TVARKYMO IR NAUDOJIMO NUOSTATAI

2018-05-17

Nnauji Profesionalios medžioklės plotų tvarkymo ir naudojimo nuostatai reglamentuoja ūkinę veiklą ir medžiojamų gyvūnų išteklių naudojimą tokiuose plotuose. Naujoji tvarka iš esmės nesiskiria nuo senosios. Vienintelis didesnis skirtumas, kad anksčiau šiuos nuostatus tvirtindavo aplinkos ministras, o dabar ši funkcija perduota Valstybinių miškų urėdijos (VMU), kuri yra atsakinga už miškų priežiūrą ir naudojimą, vadovui.

„MAJORAS“, „TANKAS“ IR „ČEBUREKAS“ ARBA TRISE VALTYJE

2018-05-11

Perskaičius straipsnio pavadinimą, nori nenori prieš akis iškyla karinės tematikos vaizdas, kai karininkas pratybų metu vadovauja tankų divizijai, o per pietus užkandžiauja čebureku. Tačiau šįkart visai ne apie tai. „Majoras“, „Tankas“ – tai žinomų Prienų rajono brakonierių pravardės, o „Čeburekas“ – tiesiog čeburekas.

SKLEIDŽIAME GERĄJĄ INFORMACIJĄ

2018-05-04

Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos vadovų kvietimu gimnazijoje 2018 m. balandžio 19 d. lankėsi Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Kauno regiono aplinkos apsaugos departamento aplinkos apsaugos valstybinės kontrolės pareigūnai. Aplinkosaugininkai kartu su pradinių klasių mokiniais dalyvavo renginyje „Gamtos mokykla“.

LYDEKŲ ĮVEISIMAS KAUNO MARIOSE

2018-05-04

Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Kauno regiono aplinkos apsaugos departamentas kviečia dalyvauti lydekų įveisime.

ŽASLIŲ EŽERAS IR NERIES UPĖ PRATURTĖJO UNGURIAIS

2018-05-04

Norint palaikyti ir išsaugoti žuvų išteklius, kiekvienais metais Lietuvoje yra žuvinami vandens telkiniai. Kaišiadorių rajone jau prasidėjo ežerų ir upių pavasarinis žuvinimas.

XML